Nareszcie cisza wyborcza

   2015-10-23 21:03:08

Od soboty od pierwszej minuty po północy z piątku na sobotę obowiązuje wyczekiwana przez wszystkich cisza wyborcza. Obywatele naszego kraju ponownie zostaną opuszczeni na cztery lata przez polityków. Mimo to ważne jest byśmy wszyscy poszli oddać swój głos.

Idziemy na wybory 2015 październik 25

Ważne jest aby każdy obywatel w miarę możliwości postarał się aby znaleźć czas w niedzielę 25 października. Głosowanie to zaledwie chwila, wystarczy wyjść na spacer do znanego nam lokalu wyborczego z aktualnym dowodem osobistym i oddać swój głos.


Niezależne media

Jako niezależne media nakłaniamy jedynie czytelników aby znaleźli czas i poszli oddać swój głos który dużo może. Nie chcemy proponować żadnej partii. Każdy niech zagłosuje zgodnie z własnym uznaniem. Ważne jest aby była jak największa frekwencja. Dzięki temu uzyskamy wiarygodny wynik dzięki któremu będziemy mogli dojść jakie są preferencje polityczne Polaków.


Dlaczego to takie ważne ?

Każde wybory, referenda i głosowania są organizowane w celu badania opinii publicznej. Obecne wybory wykreują 460 posłów i 100 senatorów którzy będą decydować przez kolejne 4 lata o dziejach i przyszłości naszego kraju. To tu mieszkamy, to tu żyjemy i płacimy podatki. Dlatego skorzystaj ze swojego głosu i pokaż politykom czy podobało Ci się ostatnie 10 lat ich rządzenia.


Jak dopiec PO i PiS ?

Jeśli jesteś zniesmaczony lub zniesmaczona polityką ostatnich 10 lat to możesz to okazać. Dwie największe partie w Polskim parlamencie, mają zmobilizowane struktury swoich popleczników którzy na 100% będą uczestniczyć w wyborach. W przypadku gdy dużo osób zostanie w domu twierdząc że i tak będzie co będzie to właśnie pomagają tym dwóm partiom ponownie obrać władzę. Zwycięży ta która zmobilizuje więcej swoich sympatyków. Jeśli chcesz ukarać te dwie partie za to co robiły gdy miały okazję rządzić to zapraszamy do urny w celu wybrania z kandydatów osoby które są z nowych małych partii.


Biorąc udział w wyborach i oddając głos na którąś z małych partii zmniejszasz podwójnie przewagę PO i PiS. Po pierwsze podwyższasz frekwencję a po drugie oddajesz głos na którąś z innych partii. W ten oto sposób mniej polityków tych dużych już oklepanych partii dostanie się do sejmu i senatu. Dzięki temu mamy szansę że w końcu coś się zmieni w naszym kraju. Obecni politycy są znani i przewidywalni. Dużo obiecują przed wyborami a chwilę po nich zapomną o nas wyborcach i będą robić to na co mają ochotę czyli nic prócz zabawy i trwonienia publicznych pieniędzy.

+ Komentarze


Dodaj Komentarz

Stolica Polski: