Ronaldo do sprzedania za 200 mln euro

   2012-09-13 10:42:15

Kiedy działacze Realu Madryt podpisywali kontrakt z Cristiano Ronaldo, znalazła się w nim kosmiczna klauzula odstępnego - 1 miliard euro. Teraz jednak "Królewscy" są w stanie sprzedać swoją gwiazdę "już" za 200 milionów euro. Oczywiście jeżeli Portugalczyk miałby stroić fochy i dalej tkwić w sławnym już "smutku".

Jak informuje portal goal.com jeśli Real nie porozumie się z C. Ronaldo w sprawie nowej umowy, to będzie w stanie wystawić gwiazdę na sprzedaż za wspomniane już 200 mln euro. Na razie strony rozmawiają na temat zmiany warunków kontraktu po tym, jak Portugalczyk oznajmił publicznie iż "jest smutny". 

Obecnie Ronaldo zarabia w Realu 10 milionów euro rocznie, co wyraźnie mu się nie podoba, gdyż widzi, że inni piłkarze są w stanie "wycisnąć" z pracodawców dużo więcej. Samuel Eto-o dostaje za rok gry 20 mln euro (gra w Anży Machaczkała), a Zlatan Ibrahimović (PSG) - 14,5 mln euro. 

Sam piłkarz nie potwierdza, że jego smutek związany jest z kwestiami finansowymi, ale Jose Mourinho i włodarze "Królewskich" wiedzą swoje, dlatego szybko zabrali się za negocjacje z graczem. 

Co ciekawe Ronaldo chętnie widziałyby u siebie wspomniane wyżej kluby - zarówno Anży, jak i PSG są w stanie zaproponować Cristiano płace na poziomie 20 mln euro. Z kolei 200 mln za tego piłkarza jest w stanie dać Realowi Manchester City.
Źródło: www.wp.pl

+ Komentarze


Dodaj Komentarz

Stolica Polski: