Syria – Iran kontra USA

   2012-07-12 17:13:43

Robi się niebezpiecznie wokół Irańskiego wybrzeża. Rosja wysyła swoje okręty wojenne w okolice Syryjskiego wybrzeża.

Konflikt na tle Irańskiego programu jądrowemu zacieśnia się. Rosja wysyła swoje okręty wojenne w pobliże Syryjskich wybrzeży.


NATO również skierowało swoje jednostki reagowania morskiego w rejon zagrożenia. Konflikt wisi w powietrzy.


Dodatkowo w pobliże Syryjskich wybrzeży zbliża się flotylla Irańskich okrętów wojennych.


Niemcy w ramach NATO zwiększyli ilość lotów nad obszar morza śródziemnego.


W tym samym czasie Iran przeprowadza ćwiczenia obrony rakietowej na południu kraju w celu odparcia pozorowanej agresji z kierunku Zatoki Omanu i Zatoki Adeńskiej, gdzie rozlokowane są amerykańskie siły powietrzne.


Opinie płynące ze źródeł wojskowych sugerują ze są to pierwsze skoordynowane ćwiczenia obronne Syrii i Iranu mające przygotować te kraje do odparcia ataku wroga przewyszającego ich technologicznie.

+ Komentarze

Autor: Podaj swoje imię...
  2012-08-10
Madziu, ja się z Tobą podzielę ku pozreepikniu, swoim świadectwem. Z moim chłopakiem kiedyś zerwałam na ponad 1,5 roku. To on podjął taką decyzję nie byłam święta, byłam krnąbrna, pyszna, chciałam nim rządzić, ale też oboje nie byliśmy ludźmi żyjącymi blisko Boga, nie byliśmy rf3wnież radykalni w kwestii czystości przedmałżeńskiej. Ja przez ten czas rozłąki wyłam na modlitwie by Bf3g to pomf3gł odwrf3cić, modliłam się byśmy do siebie wrocili, bo bardzo go kochałam. On modlił się o dobrą żonę i czystą miłość 9ale nie konkretnie o mnie). Modlił się przez wstawiennictwo Maryi. Wylałam morze łez i myslałam że mi serce rozerwie, to były najczarniejsze lata w moim życiu. Nie widzieliśmy się przez ten czas, on mnie unikał. Po prawie dwf3ch latach on sam skontaktował się ze mną, pytając czy ma jeszcze szansę (ja cały czas czekałam z ufnością, że mnie Pan wysłucha i on wrf3ci) przemodlił ten czas na modlitwie o dobrą żonę i zaczął odczytywać w sercu, że to ja jestem mu pisana i nadal mnie kocha. A ja po tym czasie modlitwy, tęsknot, łez byłam innym człowiekiem, Pan dał mi nowe serce, przemienił mnie totalnie. Wrf3ciliśmy do siebie odmienieni, jako para narzeczonych byliśmy postrzegani przez znajomych jako ludzie idealnie dopasowani (wcześniej tak nie było) ale to Bf3g był w nas żrf3dłem miłości. Za pięć dni obchodzimy 14-stą rocznicę małżeństwa, mamy dwoje kochanych dzieci i naprawdę zyjemy miłością, jestem pewna na 200% że mf3j mąż jest mi pisany a ja jemu. Nie miałam nigdy żadnej wątpliwości ale Bf3g widział, że trzeba nas oszliwować, pomf3c wydobyć ten cały potencjał miłości, ktf3ry był przykryty przez grzeszne życie. Nie trać nadziei, zaufaj i mf3dl się, wołaj. Nie ma beznadziejnie proszących. Niech Pan Cię błogosławi:)

Dodaj Komentarz

Stolica Polski: