Ogromne zainteresowanie meczem Lech-Legia

   2012-11-14 08:50:17

42, 5 tys. widzów obejrzy w niedzielę w Poznaniu szlagierowy mecz T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Lechem a Legią Warszawa. Zainteresowanie spotkaniem jest tak duże, że klub zdecydował się sprzedawać bilety nawet na miejsca o ograniczonej widoczności.

We wtorek w południe zakupiono ostatnie bilety na mecz piłkarskiej ekstraklasy Lecha Poznań z Legią Warszawa, który zaplanowano na niedzielę o godz. 14.30. Wobec ogromnego zainteresowania, poznański klub uruchomił sprzedaż 980 wejściówek na miejsca o ograniczonej widoczności.

Siedziska te znajdują się m.in. za barierkami (pierwszy rząd) oraz w miejscach, które nie zapewniają optymalnego pola widzenia całego boiska. Dodatkowe bilety można zakupić wyłącznie w kasach stadionu, cena ich jest jednak taka sama jak "normalnych" wejściówek - od 50 do 80 złotych.  
 

Zdecydowaliśmy się na sprzedaż dodatkowych miejsc ze względu na ogromne zainteresowanie tym spotkaniem. Jednak każda osoba przed zakupem takiego miejsca musi być poinformowana o ograniczonej widoczności, dlatego też sprzedaż prowadzona będzie tylko w kasach stadionu, a decyzja o zakupie takiego miejsca leży po stronie kibica" - powiedział dyrektor sprzedaży KKS Lech Poznań Przemysław Brzeziński.

Jeżeli dodatkowe wejściówki znajdą nabywców, to szlagier 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy obejrzy w Poznaniu ok. 42,5 tysiąca kibiców. Po raz ostatni ponad 40-tysięczną publiczność zgromadził mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków, rozegrany 25 listopada ubiegłego roku. Obejrzało go dokładnie 40 917 widzów.

PAP/Radio ZET/ToL

+ Komentarze


Dodaj Komentarz

Stolica Polski: