Rachel Nguyen radzi

   2013-01-21 12:47:08

Styl słynnej kalifornijskiej blogerki, Rachel Nguyen, którego nie powstydziłyby się fashionistki zasiadające w pierwszych rzędach na pokazach mody, zwrócił uwagę całego świata – wzmianki o niej ukazywały się na łamach takich magazynów jak Lucky, brytyjski Vogue i japoński ViVi. Jej eklektyczny blog That-s Chic po brzegi wypełniony jest zdjęciami fantastycznych kreacji, nastrojowymi moodboardami i codzienną dawką inspiracji. „Wyjątkowość mojego bloga polega na tym, że na każdy dzień tygodnia proponuję swoim fanom inny motyw. To może być wszystko, od piosenek z mojej aktualnej playlisty po wnętrza, które mnie urzekną”, mówi Rachel. Sprawdźcie, co znalazło się na liście jej ulubionych rzeczy.

1. Spódnice do ziemi 
Zbierana w talii długa spódnica w duecie z krótkim topem to jeden z moich flagowych zestawów. Tę spódnicę kupiłam akurat na wyprzedaży w H&M i od tamtej pory się z nią nie rozstaję – wygląda się w niej pięknie i kobieco w zupełnie swobodny, niewymuszony sposób. 

2. Malowanie i fotografia
Malowanie techniką akwarelową i robienie zdjęć to dwa sposoby, dzięki którym mogę wyrazić swoją kreatywność. Fotografowanie przypadkowych rzeczy na spacerach albo nanoszenie kolorów na czystą kartkę może być niezwykle wyzwalające, nawet jeśli nie jesteś w tym mistrzynią świata.

3. Buty
Moje trzy ulubione w tej chwili pary butów, od lewej do prawej: Dr. Martens, Charles Anastase i Miu Miu. Najczęściej noszę Martensy, a pozostałe zakładam rzadko – pełnią raczej rolę dekoracji w mojej garderobie. 

4. Kosmetyki
Tych kilka rzeczy to absolutny must-have. Paleta odcieni Naked 2 jest wręcz dla mnie stworzona – nie stosuję zbyt często cieni do powiek, a jeśli już chcę podkreślić oko, wolę zgaszone tony. Moje włosy są uzależnione od odżywki Moroccan Oil, a perfumy Keiko Mecheri to mój ulubiony zapach. Natomiast wielofunkcyjny krem BB i tusz do rzęs to podstawa mojego codziennego makijażu. 

5. Mój chłopak
Mój chłopak pełni rolę mojego osobistego fotografa – robi zdjęcia większości stylizacji i kreacji, które zamieszczam na blogu. Jest też moją bratnią duszą.  

+ Komentarze


Dodaj Komentarz

Stolica Polski: