Podkreśl letnią opaleniznę

   2012-08-08 13:30:45

Piękna wakacyjna opalenizna zasługuje na odpowiednie pielęgnacje. Aby uzyskać długotrwały efekt i podkreślić wygląd skóry używaj balsamów i kremów przeznaczonych do pielęgnacji latem.

Skóra po kąpielach słonecznych szybko staje się sucha i matowa. Aby zapobiec temu efektowi i jednocześnie przedłużyć jej trwałość należy ją nawilżać i rozświetlać. Pięknie podkreślają letnią opaleniznę, jednocześnie pielęgnują skórę oraz pozwalają dłużej cieszyć się piękna cerą.


Pielęgnacja twarzy.

Ta część ciała wymaga szczególnej pielęgnacji w okresie letnim stosuj kremy lekko brązujące i rozświetlające. Aby podkreślić opaleniznę zamiast zwykłego pudru użyj pudru brązującego, który pogłębi jej kolor i nada jej złocisty zdrowy wygląd. Wybierając puder brązujący pamiętaj, by był o ton lub dwa ciemniejszy od koloru twojej opalenizny.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również błyszczące tatuaże. Aktualnie wiele drogerii oraz sklepów z ozdobami do ciała i biżuterią oferują gotowe kalkomanie. Możesz również spróbować swoich możliwości i namalować swój tatuaż eyelinerem i przyozdobić go kolorowymi diamencikami.

www.agnieszkakowalewska.pl

+ Komentarze


Dodaj Komentarz

Stolica Polski: