Koniec Euro dla Polaków

   2012-06-16 22:51:28

Dość nietypowo zakończyły się ostatnie dwa mecze naszej grupy. Niestety Polska nie wyszła z grupy.

W meczy Grecja – Rosja 1:0 , bramkę strzelili Grecy w pierwszej połowie swojego meczu. Od tej chwili było wiadomo że jeśli Polska nie strzeli gola Czechom to do ćwierć finału wchodzi Rosja i Grecja.


Pod presją drugiej połowy i w deszczu Polscy zawodnicy próbowali zdobyć bramkę jednak podczas gry ofensywnej Czechom udało się przeprowadzić kontratak. Po przypadkowym przejęciu piłki gracze Czescy przeprowadzili udany kontratak i Przemysław Tytoń stracił swoją pierwszą bramkę w turnieju Euro 2012. To była 71 minuta meczu.


Już do końca meczu Polska kadra próbowała odrobić straty i choćby zremisować. Niestety naszym piłkarzom nie udało strzelić bramki Czechom.


Przez te wydarzenia z naszej grupy wychodzą Czesi i Grecja. Prawdopodobnie tylko kibice tych państw wierzyli że to może się udać. Niestety Polacy już nie zagrają w tym turnieju. Tym samym Euro 2012 dla Polski jest oficjalnie zakończone.

+ Komentarze

Autor: Podaj swoje imię...
  2012-08-10
Czas aby kilka osf3b dowiedziało się jak jest na prawdę.Cała scuatyja wbrew pozorom jest bardzo prosta. Pan Burmistrz jak zwykle chciałby mieć 2 ligę piłki nożnej. Jest kibicem Czarnych i kocha ten klub.Jednak musicie także wiedzieć że jak kocha tak też pomaga. Klub rzeczywiście nie dostał pieniędzy ale jak ma dać skoro mają to robić spf3łki miejskie i tak np spf3łka pałac nie ma pieniędzy na swoją działalność a co dopiero na sponsoring klubu. Miasto daje owszem ale tylko stypendia i nic więcej. Tak więc ten obiecany milion to nie tak zupełnie. Należy tu zaznaczyć że ta kwota jeśli kiedykolwiek trafi do klubu będzie kwotą brutto od ktf3rej już na starcie należy odliczyć 23%.Dodatkowo chciałbym wam powiedzieć że handel w radzie miejskiej nie ułatwia działalności jakiejkolwiek dziedzinie kultury czy sportu. Pan Marchewka za przegłosowanie kilku projektf3w dogaduje się z Panem Kudłą i tak przewodniczący ma podwyżkę ktf3rej rzekomo nie chciał, dostanie służbową komf3rkę, laptopa, a tak na prawdę zrobił coś kiedykolwiek dla mieszkańcf3w miasta. Pan Kudła za to ma wolną ręke dla siebie i s . na tworzenie bzdurnej piłki ręcznej ktf3ra nigdy w Żaganiu nie będzie na jakimkolwiek poziomie. (owszem dzieci jak najbardziej) Za tym kryją się etaty dla synka i dla niego.Myślę że to jest ostatnia runda Czarnych Żagań. Do tej sytuacji przyczyniliśmy się rf3wnież my kibice bo nie wspieramy ich aż tak ja powinniśmy i nie mf3wię o tej śmiesznej grupce klubu kibica ktf3ra na dzień dzisiejszyprzyniosła sporo kosztf3w za swoje zachowanie.Trener Smf3łka jes fajny facet ale też kiedyś pęknie i odejdzie.Tak więc szanowni kibice to co się dzieje i stanie z klubem Czarni Żagań to nasi rajcowie, my kibice, przedsiębiorcy tak niechętnie wspierający klub.Cieszmy się może do końca rundy klub wytrzyma, a dalej to myślę że będzie nowa historia.
Autor: Podaj swoje imię...
  2012-08-10
pisze:To nieprawda, iż podsłuchujemy nilgleaenie pana A. Podsłuchujemy legalnie pana B. To iż przez przypadek był on bliskim wspf3łpracownikiem pana A o niczym nie świadczy :) Pan A nie jest obiektem naszych zainteresowań :)

Dodaj Komentarz

Stolica Polski: