Zwierzęta w policji.

   2012-07-19 10:13:31

Wczorajszy mecz w Czarnogórze przeciwko WKS Śląsk Wrocław zakończył się wygraną gości jednak gospodarze nie umieli się zachować.

Wczoraj mogliśmy oglądać bardzo dobry pojedynek Śląska Wrocław przeciw Czarnogóra. Śląski zespół z Wrocławia zaprezentował piękną grę. Efektem gry było zwycięstwo dwa do zera dla Polaków.


Niestety kibice i policja Czarnogóry nie umieli strawić przegranej. Już przed meczem doszło do eskalacji przemocy przez gospodarzy. Jednym z pierwszych poszkodowanych został rzecznik prasowy Śląska Wrocław. Poszkodowany został odwieziony do szpitala po pobiciu przez kibiców Czarnogóry.


Podczas meczu i po było tylko gorzej.

Po meczu do eskalacji przemocy przyłączyła się Czarnogórska policja. Te zwierzęta w czarnych mundurach biły kobiety i dzieci. Teraz żadna solidarność z policją nie przyniesie im ochrony. Te zwierzęta po prostu nie umieją przegrywać.


Widocznie przegrana tak bardzo ugodziła gospodarzy że musieli się wyładować na Polskich kibicach. Takie zachowanie będzie surowo przez nas krytykowane. Kibice gospodarzy i policja która miała zabezpieczać imprezę po prostu pokazali że są dalekimi krewniakami ludzi. Bliżej im do małp z epoki kamienia łupanego niż do cywilizowanych obywateli jakiegokolwiek kraju.


Sprawa została skierowana do UEFA.

Kibice z Polski jak i działacze klubowi Śląska skierowali sprawę do UEFA. Mamy nadzieję że organizator spotkania zostanie porządnie ukarany tak by na kolejne 200 lat zapamiętali że agresywne zwierzęta należy trzymać w zamknięciu jak zaprasza się gości do swojego domu.

+ Komentarze


Dodaj Komentarz

Stolica Polski: