Podatek od marketów tylko ?

   2015-12-04 11:04:51

Okazuje się że ustawa którą szykuje PiS może uderzyć w większe grono przedsiębiorców niż tylko markety o powierzchni wyższej niż 250 metrów kwadratowych. Przeczytaj uważnie nasz artykuł w którym rozprawiamy o możliwościach.

Podatek od marketów

Podczas kampanii wyborczej partia Prawo i Sprawiedliwość wraz z koalicją która nazywała się zjednoczona prawica informowały że będą chcieć wprowadzić podatek od marketów większych niż 250 metrów kwadratowych. Jednak gdy dziś czytamy ustawę którą chce przegłosować PiS okazuje się że nowym podatkiem mogą być obłożone wszystkie sklepy obsługujące klientów indywidualnych które mają powierzchnię większą niż 250 metrów kwadratowych. Oznacza to że każdy punkt usługowy, większe biuro lub warsztat samochodowy również może być obłożone tym podatkiem.


Prowadzisz salon samochodowy ?

Jeśli posiadasz salon samochodowy, większą halę lub inny obiekt w którym obsługiwani są klienci indywidualni a obiekt ten ma powierzchnię większą niż 250 metrów i posłowie nie zmienią treści ustawy to będziesz objęty nowym podatkiem. Oznacza to że tak samo jak wielkie hipermarkety będziesz objęty dodatkową daniną na rzecz państwa.

+ Komentarze


Dodaj Komentarz

Stolica Polski: