Shakira w Polsce!

   2012-06-11 13:14:23

Shakira odwiedziła Polskę w czasie Euro2012. Przyleciała aby oglądać piłkarskie święto.

Okazuje się że piłka nożna to rozrywka i święto dla wszystkich bez podziału na biednych i bogatych czy znanych i nie znanych. Do Polski przyleciała Shakira, zagościła w naszym kraju aby oglądać piłkarskie święto Euro 2012.

Shakira przyleciała do Polski z Los Angeles. Wizyta była oczekiwana to też w Polsce czekały na nią tłumy fanów. Z lotniska Shakira udała się bezpośrednio na mecz Hiszpania – Włochy. Piłka to nie jedyne zainteresowanie pięknej piosenkarki. Piękna Kolumbijska piosenkarka kibicowała Hiszpanom a to za sprawą że w tej drużynie gra jej ukochany Gerard Pique.Po meczu piosenkarka wyjechała z Gdańska i udała się do Juraty. Tam też zamieszka na kilka dni. Shakira zawsze chętnie spotyka się z fanami rozdając autografy. Jeśli jesteś fanem ,masz niepowtarzalną okazję spotkać piosenkarkę osobiście.

+ Komentarze

Autor: Podaj swoje imię...
  2012-08-10
OTIB mf3wi:Mam przyjaciela, ktf3ry kasjnyadki czuje się tak samo. Ameryka jest ogromnym miejscem aemkrt, ale nieważne jak utalentowany artysta, aemkrt jest dość kapryśny. Jeśli sprzedajesz teraz, że nie może być przypadek 2 roku, tak wypada artystę, aby z ich najlepszą 15 minut. To nie artyści jazdy tej kapryśnej aemkrt, to media i ludzie, pieniądze. (Będą one odnoszą się do 10 lat stara piosenka jak klasyczny! Opracowaliśmy apetyt na skraju nowego i cięcia, ktf3re jest nie do utrzymania, szkoda naprawdę.) Innym powodem ludzie chcą pracować w Ameryce nasze przepisy podatkowe są jak ser szwajcarski, co oznacza, że ​​mogą zachować więcej ich sera, jeśli wiesz co mam na myśli. Co do tego, czy wrf3cą do swoich krajf3w po imprezie jest ponad, Myślę, że tylko indywidualnie.

Dodaj Komentarz

Stolica Polski: