Incydent podczas meczu.

   2012-06-09 14:48:10

Wrocław Stadion miejski. Podczas meczu Rosja - Czechy doszło do bijatyki kibiców rosyjskich z obsługą stadionu.

Kibice Rosyjscy nie wytrzymali w dobrym wychowaniu. Już na ulicach miasta było widać podróżujących kibiców z otwartym piwem. Mimo że wielu mieszkańców zgłaszało ten fakt służbom porządkowym to nikt nie reagował. Finał takiego swobodnego zachowania można zobaczyć na krótkim filmiku zamieszonym w internecie. Na filmie widać dokładnie jak duża grupa pseudo kibiców zaczyna regularną bójkę z obsługą stadionu.

Policja jeszcze nie ustaliła osób biorących udział w bójce. Mimo monitoringu i całego zabezpieczenia imprezy już widać że sytuacje takie mogą się zdarzać wśród agresywnych kibiców.
Polska policja podała informację że zasięgnie informacji u dyżurnych policjantów ze strony rosyjskiej o agresywnych kibicach. Jak na ten moment osoby biorące w bójce są anonimowe.

+ Komentarze

Autor: Podaj swoje imię...
  2012-08-10
mijka pisze:dokładnie,po co zmieniać?ja np wolę zdenwdoyacie buty skf3rzane niż skf3ropodobne,bo są zdrowsze i jak Szpiegowsky pisze,są kawałkiem świni, ktf3rą przerabiamy.podobnie z baraniną,wiadomo skf3ry z barana są cieplutkie,ale to też cześć barana.i na pewno z punktu ekologicznego zdrowsze,bo szybciej się rozłożą.pytanie co z norkami i innymi,ktf3re są po prostu fajnymi zwierzątkami(świnki oczywiście też:),ale hodowanymi dla zaspokojenia marzeń wielu kobiet.i tu akurat się nie godzę na takie zabijanie dla kaprysf3w,ale czy to oznacza,że mam wyrzucić kawałki norki,czy czapkę ktf3rą mam po prababce? wszak były inne czasy.na szczęście teraz można co innego za te futerka mieć,ale jak śledzę rf3żne modowe sprawy,to co jakiś czas te naturalne futra znowu wracają i na nic protesty obrońcf3w.eh.a wegetarianizm przechodziłam ze Starszą, i pod wieloma względami-więcej warzywziarenitd,było całkiem pozytywnie dla nas wszystkich,wymagało kombinowania, nie było nic na szybko,powstawały ciekawe kombinacje.a co do zjedzenia tłuszczyku i cukru,no weź,zatruliby się tym tłuszczem wymieszanym z własnym jadem:)))

Dodaj Komentarz

Stolica Polski: