Polska policja chce strzelać do obywateli

   2012-07-11 10:13:30

Kolejny absurd. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych żąda dodatkowych uprawnień dla funkcjonariuszy. Najbardziej kontrowersyjne nowe uprawnienia to strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży bez oddania strzału ostrzegawczego.

W Polsce politycy upadli już na głowę. MSW wystąpiło właśnie o dodatkowe uprawnienia dla swoich funkcjonariuszy. Chodzi o to że Policja i inne służby bezpieczeństwa w Polsce chcą strzelać do ludzi. Jednym z kontrowersyjnych uprawnień jest pominięcie strzału ostrzegawczego co będzie prowadziło do bezpośredniego zagrożenia życia dla mieszkańców naszego kraju. Gdy policjant lub inny mundurowy wyposażony w broń palną uzna że ktoś stwarza zagrożenie będzie mógł po prostu go zamordować w świetle prawa. A podobno tylko sąd może decydować o karze za uczynek a policjant ma tylko doprowadzić przestępcę przed oblicze sądu. W ten sposób próbuje się zmniejszyć obciążenie sądów eliminując ludzi z ulicy ?


Jednak to nie wszystko. Funkcjonariusze chcą też strzelać do kobiet w ciąży oraz do dzieci poniżej 13 roku życia. Jest to jawny zamach na życie i pogwałcenie praw człowieka. W Polsce narzeka się na brak dzieci a chcą wprowadzić prawo do regularnego odstrzału obywateli bez wyraźnego powodu. MSW tłumaczy swoje postępowanie cytat ”wyrafinowanymi i przemyślanymi działaniami grup przestępczych i organizacji terrorystycznych”. Przepraszam ale jedynymi terrorystami w naszym kraju są politycy i funkcjonariusze służb bezpieczeństwa. Polska to nie Afganistan. Tutaj dzieci nie noszą broni a ciężarne kobiety nie przemycają bomb w brzuchu. Ludzie ocknijcie się zanim na ulicach naszych miast będzie panować wolna amerykanka.


Już w tym momencie policjanci robią co chcą. Sprzedają narkotyki z policyjnych magazynów, kradną dowody z depozytów nie mówiąc o notorycznym okradaniu sejfów w komendach policji. I nikt nie może na tych policjantów nic poradzić. Sprawy są umarzane. Przypomnę egzekucję z maja 2010 roku. Policjant strzelił do klęczącego czarnoskórego mężczyzny z którego następnie zrobiono przestępcę skarbowego aby go oczernić. Przypominam że policjant ten nadal pracuje a zarzuty jakie usłyszał to nieumyślne spowodowanie śmierci.


Do takich sytuacji będzie dochodzić częściej a policja zamiast chronić będzie zabijać. Oto skutki wprowadzenia zmian. Poniżej zamieszczam wywiad z osobą która widziała egzekucję w Warszawie w maju 2010r.

+ Komentarze

Autor: Agnieska
  2012-07-11
Nie no pięknie po prostu w głowach się poprzewracało do reszty. Może niech od razu nas powybijają a nie sie będą bawić w strzelaniny niczym w grze komputerowej :/
Autor: a
  2012-07-12
przepraszam a co to jest \"sond\"??
Autor: b
  2012-07-12
dokładnie... co to jest \"sond\"??Jeśli byłyby to rozsądne przepisy, oczywiście pomijam opcję nieletnich bez zdolności do czynności prawnych i matek w ciąży, byłbym owszem za większym uprawnieniem dla policjantów z sekcji chociażby dochodzeniowo-śledczej... Policja w chwili obecnej nie może nic zrobić ponieważ w razie czego,po wszystkim jest oczywiście wina Policjanta...Jeśli ma być bezpiecznie w naszym kraju obywatel powinien czuć respekt przed Policją a nie równać jej z ziemią(mam na myśli patologię, recydywę itp.)...Domniemam, że różnych zdań na ten temat będzie prawdopodobnie mnóstwo...
Autor: Podaj swoje imię...
  2012-08-10
Wkladaj miedzy bajki jak chsecz, Adolf, realne zycie jest jakie jest. Po prostu.I trzeba dac sobie z nim rade.Zabronisz NPD, to wyplyna znowu Republikanie, albo inne badziewie.I grunt to nie mieszac. NPD jest partia polityczna jak PIS i LPR, cele podobne - koryto. Powiernictwo Pruskie jest firma handlowa jak Powiernictwo Polskie, cel - pieniadze. Sztajnbachowa i BdV jest jak ksiadz Isakowicz-Zaleski, cel pamiec i foklor. Bractwa wspieraja sie na studiach, taka handshake-connection.Kto to miesza, uprawia tylko wredna propagande.

Dodaj Komentarz

Stolica Polski: