Urugwaj - znacjonalizować handel marihuaną!

   2012-06-21 14:14:42

Rząd chce przejąć zyski gangsterów dlatego wprowadzają legalizację i kontrolę nad produkcją leku.

Urugwaj jako pierwszy kraj na naszej ziemi chce wprowadzić legalizację marihuany wraz z kontrolowaną produkcją i sprzedażą tego leku. Rząd tego kraju po latach doświadczeń doszedł do wniosku że walka z marihuaną jest bezcelowa a jedyne skutki z zakazu posiadania leczniczej marihuany to wzrastająca przestępczość.


Urugwaj chce aby legalna marihuana była alternatywą dla twardych narkotyków tych nielegalnych i legalnych (papierosy, wódka, kawa). Władze państwa liczą na duże zyski pochodzące z państwowych sklepów w których będzie dostępna lecznicza marihuana.


Władze państwa twierdzą że do tej pory zyski z obrotu marihuaną (najpopularniejsza roślina o zbawiennym działaniu na całym świecie) trafiały wyłącznie w ręce przestępców. Dlatego zmieniają prawo aby osłabić struktury przestępcze i przestać robić na siłę przestępców z młodzieży która woli zapalić trawkę niż spić się wódką po której są agresywni.


Urugwaj to kolejne państwo po Holandii i Czechach gdzie władze zaczynają racjonalnie myśleć. Niestety w Polsce nadal osoba posiadająca minimalną ilość leku którym jest marihuana, uważana jest za przestępcę.


Przypominam że w Polsce posiadanie marihuany jest tak samo karane jak gwałt lub napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

+ Komentarze

Autor: Podaj swoje imię...
  2012-08-10
Andre pisze:Na Pana Jana MF wkuadrzyadłem się bo książka ktf3rą zamf3adwiadłem na preadzent szła do mnie dwa tygoaddnie ia0nie doszła na czas. Jedadnak dostaadłem rabat jak ua0każaddego porządadnego krwioadżeradczego kapiadtaadliadsty .Ia0nie mam go zamiaru broadnića0ale…Janku kocnahy piszesz totalne bzdury ia0upraadwiasz lewiadcową demaadgoadgię. Zamiast arguadmenadtf3w opoadwiaaddasz nieadstwoadrzone histoadrie oa0ktf3adrych nie masz pojęcia.A fakty są m.in. takie: – płacę zus na etaadcie ia0mf3j praadcoaddawca także, – płacę zus na dziaadłaladnoadści gospoaddaradczej, – płacę pryadwatne ubezadpieadczeadnie zdroadwotne.Poza ostatadnią opcją ktf3ra jest dobroadwolna reszta to złoaddziejadstwo ktf3re powinno być karalne.Jedyadnie za0pryadwatadnego ubezadpieadczeadnia mogę korzyadstać kiedy chcę bez czeadkaadnia 6a0mieadsięcy na jakieś tam badanie. Zapyadtasz pewadnie oa0ceny no bo wiaaddomo socjaadliadstyczne PAŃSTWO oa0nas baraddzo dobrze dba ia0tylko bogaadtych stać na pryadwatne ubezadpieadczeadnie.Zakłaaddam że nie masz oa0tym zieadloadnego pojęadcia wiec odpoadwiem pytaniem.Czy wiesz ile wynosi składka na ubezadpieadczeadnie zdroadwotne wa0zus ktf3re nie działa aa0płaci się je wieadloadkrotadnie?Czy wiesz za ile można wykuadpić pryadwatne ubezadpieadczeadnie zdroadwotne ktf3re działa?(fakt braadkuje tam jeszadcze opieki szpiadtaladnej ale to przez socjaadliadstf3w za0rządu ktf3adrzy bloadkują potrzebne zmiany prawne)

Dodaj Komentarz

Stolica Polski: